biuro@pak-system.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 790 700 241

Jak przebiega współpraca z producentem kartonowych opakowań?

Jak przebiega współpraca z producentem kartonowych opakowań

Opakowania kartonowe wykonywane są najczęściej z tzw. tektury falistej. Są one wykorzystywane w wielu dziedzinach gospodarki. Wśród nich wyróżnić można przede wszystkim branżę odzieżową, spożywczą i przemysłową. Z uwagi na mnogość zastosowań pudełek tekturowych, wymagana jest ich produkcja w zróżnicowanych formach i wymiarach. Za powyższe działanie odpowiedzialna jest nasza firma, zajmująca się wytwarzaniem opakowań kartonowych. Przebieg naszej współpracy z firmą zamawiającą opisano poniżej.

Faza pierwsza: pomysł

Przedsiębiorcy prowadzący działalność w poszczególnych branżach zgłaszają się do nas z wysoce zróżnicowanymi potrzebami. Jako że produkowane przez nas opakowania tekturowe stosowane są do wielu celów, każde z nich musi się różnić fasonem oraz wielkością. Ważne, aby zamawiający szczegółowo określili swoje oczekiwania co do naszych usług. Czasami zwracają się oni do nas także z gotowym pomysłem na wygląd opakowania. W innym wypadku to nasi specjaliści zajmują się sporządzeniem szczegółowego planu dotyczącego świadczonej usługi.

Faza druga: opracowanie projektu

Po sprecyzowaniu przez Klientów ich potrzeb i konkretnych oczekiwań w zakresie wyglądu i jakości opakowania, możemy przystąpić do wykonania konceptu pudełka. Oferujemy możliwość opracowania unikalnej, a więc zupełnie nowej budowy produktu. Jednocześnie dostosowujemy go do szczegółowych wytycznych sprecyzowanych przez zleceniodawcę. Możliwe jest także skorzystanie z gotowych projektów opakowań tekturowych, którymi dysponuje nasze przedsiębiorstwo. Oferujemy kartony teleskopowe, klapowe, wsuwane, fasonowe oraz sztywne. Proponujemy także skorzystanie z możliwości wypełnienia pudełek. Dzięki temu zapewnimy skuteczną ochronę ich zawartości przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Faza trzecia: wykonanie prototypu

Po opracowaniu projektu można przystąpić do produkcji. Wykonywany przez nas egzemplarz poglądowy jest zawsze zgodny z wcześniej sporządzonym planem. Posiada on wymiary zawarte w projekcie, a także jest wyprodukowany z docelowych materiałów. Dzięki temu zleceniodawca ma możliwość wizualizacji zamówionego produktu oraz wprowadzenia ewentualnych poprawek w przypadku zmiany koncepcji.

Faza czwarta: proces produkcyjny

Po zatwierdzeniu prototypu przez zleceniodawcę lub wprowadzeniu przez niego stosownych poprawek, przystępujemy do realizacji usługi. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznego parku maszynowego. Używane do tego celu sprzęty są nowoczesne i wyposażone w najbardziej skuteczne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu zapewniamy szybką finalizację procesu produkcji oraz najwyższą jakość, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Faza piąta: dostarczenie gotowych opakowań zleceniodawcy

Po zakończeniu fazy produkcyjnej następuje etap dostawy zamówienia. Odbywa się to z zachowaniem uprzednio ustalonych terminów. Wyprodukowane przez nas opakowania dowozimy do wszelkich lokalizacji, dowolnie wskazanych przez zleceniodawcę. W ten sposób kończy się proces współpracy z naszą firmą.