biuro@pak-system.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 790 700 241

Pudełko fasonowe: wyróżnia się szybkością pakowania i jest idealne do wysyłek kurierskich

Białe składane, otwarte opakowanie tekturowe

Nowoczesne technologie wdrażane są we wszystkich dziedzinach przemysłu. Dzieje się to między innymi za sprawą doskonale rozwiniętego rynku konkurencyjnego, na którym oferowane są coraz lepsze produkty. Producenci starają się odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów, przekazując do dyspozycji odbiorców wyroby wykonane w oparciu o najwyższe standardy jakości.

Opakowania – ważny aspekt w każdej branży

Wymagający odbiorcy różnych produktów i usług zwracają uwagę na wszystkie szczegóły. Nie bez znaczenia jest także sposób pakowania, ponieważ trzeba zabezpieczyć towary przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz ewentualną utratą właściwości. Dlatego potrzebne są praktyczne rozwiązania, które będą usprawniały magazynowanie, transport i przekazywanie bezpośrednio do klienta oferowanych produktów. Opakowania z tektury falistej wykonujemy w różnych formach i wielkościach. Pozwala to na dopasowanie idealnych wariantów do specyfiki branży oraz rodzaju sprzedawanych wyrobów.

Różne rodzaje pudełek 

Tektura falista zyskała sobie szerokie grono zwolenników, w dużej mierze za sprawą wszechstronności wykorzystania. Opakowania te są także ekologiczne, co doskonale wpisuje się w aktualne trendy rozwojowe w rozmaitych dziedzinach przemysłu. W szerokiej ofercie proponujemy kartony klapowe, pudełka fasonowe, torby tekturowe oraz wiele innych. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania.

Pudełka fasonowe – dlaczego warto je wybrać?

Dużą popularnością cieszą się praktyczne opakowania fasonowe, które idealnie wykończoną formę i wysoką estetykę zawdzięczają użyciu specjalnych wykrojników. Wygodne pudełka realizujemy z kilkuwarstwowej tektury, która zapewnia stabilną i trwałą konstrukcję. Wykrojnikowe kartoniki wykorzystywane są w różnych branżach – kosmetycznej, farmaceutycznej, odzieżowej, gastronomicznej oraz wielu innych. Oferowane przez nas projekty zawsze prezentują się efektownie, co jest bardzo istotne z perspektywy marketingowej. Nikogo nie trzeba przekonywać, że ładne opakowanie odbierane jest korzystnie przez klienta, a nawet stanowi wizytówkę danej marki. Znaczna część pudełek fasonowych stosowana jest do wysyłek kurierskich. Dlaczego? Ponieważ gwarantują one dokładne zabezpieczenie dla transportowanych produktów oraz sprawne pakowanie. Posiadają też bardzo wygodny sposób zamykania, który nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia w postaci kleju czy taśmy. Ponadto, proponowana przez nas personalizacja umożliwia skuteczne promowanie produktów poprzez zamieszone na nich grafiki i hasła reklamowe.