biuro@pak-system.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 790 700 241

Pudła teleskopowe – kiedy przydadzą się najbardziej? Kiedy ważna jest szybkość!

Mężczyzna składający opakowanie kartonowe w pracowni

Każdy producent potrzebuje odpowiednich opakowań dla swoich towarów. W co pakować, aby proces przebiegał sprawnie i szybko, a nasz produkt nie uległ żadnym zniszczeniom w czasie rozprowadzania i przesyłek? Na rynku obecnie jest mnóstwo pudeł różnego rodzaju, ale które najlepiej sprostają naszym wymaganiom i jednocześnie skrócą czas przygotowania wysyłki?

Jakość i bezpieczeństwo

Tektura falista, z której są wytworzone pudła teleskopowe, może z całą pewnością sprostać wszystkim naszym wymaganiom odnośnie idealnego opakowania. Jedną z ważnych dzisiaj zalet takiego materiału jest jego ekologiczność. To przez to, że papier jest w pełni biodegradowalny. Warto jednak też pamiętać o tym, jak wielowarstwowy materiał jest wytrzymały na wszelkie zagniecenia. Dzięki temu nie tylko dbamy o środowisko naturalne, nie produkując ton zalegającego i ciężko rozkładającego się plastiku, ale również zapewniamy naszym towarom bezpieczeństwo przez cały proces dystrybucji.

Pudła teleskopowe – gdy czas jest istotny

To idealne rozwiązanie w zakresie opakowań kartonowych nie tylko dla producentów, ale również sprzedawców. Ich budowa jest tutaj kluczowa. Zazwyczaj posiadają wieko i składają się z kilku zachodzących na siebie części. Jest to szczególnie przydatne wyjście, gdy biznes dotyczy prowadzenia sklepu internetowego, przy którym, jak wiadomo, wysyłek jest bardzo dużo. Pudła teleskopowe cechują się łatwością i szybkością składania, a przecież przy prowadzeniu przedsiębiorstwa produkcyjnego lub wirtualnego centrum sprzedażowego, czasu nigdy nie jest za dużo!

Kolejną ich właściwością jest to, że dzięki swojej budowie pozwalają nam na manipulowanie ich wielkością lub nawet na złożenie kilku pudeł, by zapakować nieco większy, niestandardowy przedmiot. Dzięki zastosowaniu trwałej tektury falistej, nie tylko z łatwością zoptymalizujesz proces pakowania i dystrybucji w swojej firmie, ale również zabezpieczysz sprzedawane przedmioty przed uszkodzeniami. Ze względu na bardzo prosty system składania, nie będzie potrzeby długiego doszkalania pracowników, co z pewnością Ty i Twoja kadra przyjmiecie z ulgą. 

Odpowiedzialny biznes

W dzisiejszych czasach warto łączyć korzyści wynikające z używanych opakowań. Nasze towary przede wszystkim powinny bezpiecznie i bez szwanku dotrzeć do odbiorców, jednak nie jest to jedyny czynnik, o którym powinniśmy pamiętać. Fundamentalny jest również czas, jaki nasi pracownicy poświęcają na proces pakowania. Niezbędnym jest, aby kartony były możliwie jak najprostsze do złożenia, dzięki czemu nie będą powstawać kosztowne dla nas opóźnienia. Przede wszystkim jednak pamiętajmy o środowisku naturalnym! Używanie w pełni biodegradowalnych opakowań wykonanych z tektury falistej czyni działania naszego przedsiębiorstwa bardziej odpowiedzialnymi.